banner_produkti

Produktet

footer_close

GMCELL Bateri Alkaline AAA 1.5V me shumicë

Bateri industriale GMCELL Super Alkaline AAA

 • Janë ideale për fuqizimin e pajisjeve profesionale me kullim të ulët, të cilat kërkojnë rrymë konstante për një periudhë të gjatë kohore, si p.sh. tastiera sigurie, telekomandë, tastierë Bluetooth, termometër, monitor të presionit të gjakut, lodra, panel alarmi, minj me valë, radio me dy drejtime dhe më shumë.
 • Siguroni jetëgjatësinë dhe qëndrueshmërinë e operacioneve të biznesit tuaj duke mbajtur kostot të ulëta me produktet tona të besueshme dhe me cilësi të lartë.Shijoni përfitimin e shtuar të një garancie 5-vjeçare për më shumë paqe mendore.

Koha e udhëheqjes

MOSTRA

1~2 ditë për daljen e markave për mostër

MOSTRAT OEM

5 ~ 7 ditë për mostrat OEM

PAS KONFIRMIMIT

25 ditë pas konfirmimit të porosisë

Detajet

Modeli:

LR03/AAA

Paketimi:

Mbështjellës me mbështjellje, kartë blister, paketë industriale, paketë e personalizuar

MOQ:

20,000 copë

Jetëgjatësia:

5 vite

Certifikimi:

CE, ROHS, EMC, MSDS, SGS

Marka OEM:

Dizajn Falas i Etiketës dhe paketim i personalizuar

Veçoritë

Karakteristikat e produktit

 • 01 detaje_produkti

  Prodhimi i lartë i energjisë dhe performanca superiore në temperaturë të ulët.

 • 02 detaje_produkti

  Teknologjia jonë e fundit e baterive siguron kohë të paprecedentë funksionimi, duke ofruar kapacitet të plotë shkarkimi për periudha të gjata kohore.

 • 03 detaje_produkti

  Për të garantuar sigurinë, produktet tona kanë funksione të avancuara të mbrojtjes kundër rrjedhjeve.Mund të besoni se do të ruajë performancë të shkëlqyer pa ndonjë rrjedhje gjatë ruajtjes ose kur shkarkohet tepër.

 • 04 detaje_produkti

  Proceset tona të projektimit, prodhimit dhe kualifikimit ndjekin standardet e rrepta të baterive.Këto standarde përfshijnë çertifikime të tilla si CE, MSDS, ROHS, SGS, BIS dhe ISO.

LR03-4

Specifikim

Specifikim produkti

 • Përshkrim:LR03 Bateri alkaline pa merkur
 • Sistemi kimik:Zink-Dioksid mangani
 • Kapaciteti:800 mah
 • Tensioni nominal:1.5 V
 • Lartësia nominale:43,3 ~ 44,5 mm
 • Dimensioni nominal:9,5 ~ 10,5 mm
 • Xhaketë:Etiketa me fletë metalike
Sistemi Kimik Bateri super alkaline (jo Hg, kadmium)
Certifikatat ROHS SGS REACH 2006/66/EC MSDS BSCI IEC

Karakteristikat elektrike

Gjendja e ruajtjes

Fillimisht brenda 30 ditëve

Pas 12 muajsh në 20±2℃

Tensioni i qarkut të hapur

1,550~1,650

1.500~1.650

Shkarkim i vazhdueshëm 20Ω

Tensioni i pikës së fundit: 0.9 V

≥ 17.5 orë

≥ 16.5 orë

Shkarkim i vazhdueshëm 10Ω

Tensioni i pikës së fundit: 0.9 V

≥ 7.5 orë

≥ 7.0 orë

Shkarkim i vazhdueshëm 3.9Ω

Tensioni i pikës së fundit: 0.9 V

≥140 min

≥120 min

LR03 Lakorja e shkarkimit të madhësisë “AAA”.

LR03-_02
LR03-_04
LR03-_06
titull_formë

MERRNI MOSTRA FALAS SOT

Ne vërtet duam të dëgjojmë nga ju!Na dërgoni një mesazh duke përdorur tabelën përballë, ose na dërgoni një email.Jemi të lumtur të marrim letrën tuaj!Përdorni tabelën në të djathtë për të na dërguar një mesazh

Lini Mesazhin Tuaj