banner_produkti

Produktet

footer_close

Bateri e ringarkueshme GMCELL 1.2V NI-MH AAA 1000 mAh

Bateri e ringarkueshme GMCELL 1.2V NI-MH AAA 1000 mAh

 • Mishërimi i efikasitetit dhe qëndrueshmërisë.Me një jetëgjatësi të jashtëzakonshme prej 1200 ciklesh, kjo bateri është ndërtuar për të qëndruar, duke ju siguruar energji afatgjatë për pajisjet tuaja.Jo vetëm që ofron një kapacitet mbresëlënës prej 1000 mAh, duke siguruar kohë të zgjatur përdorimi, por gjithashtu krenohet me natyrën miqësore me mjedisin e teknologjisë së hidridit të nikelit-metalit.Përqafoni të ardhmen e ruajtjes së energjisë me GMCELL, ku inovacioni takohet me thjeshtësinë për një të nesërme më të gjelbër.

Koha e udhëheqjes

MOSTRA

1~2 ditë për daljen e markave për mostër

MOSTRAT OEM

5 ~ 7 ditë për mostrat OEM

PAS KONFIRMIMIT

25 ditë pas konfirmimit të porosisë

Detajet

Modeli:

NI-MH AAA 1000 mAh

Paketimi:

Mbështjellës me mbështjellje, kartë blister, paketë industriale, paketë e personalizuar

MOQ:

20,000 copë

Jetëgjatësia:

1 vjet

Certifikimi:

CE, ROHS, MSDS, SGS, BIS

Marka OEM:

Dizajn Falas i Etiketës dhe paketim i personalizuar

Veçoritë

Karakteristikat e produktit

 • 01 detaje_produkti

  Prodhimi i lartë i energjisë dhe performanca superiore në temperaturë të ulët.

 • 02 detaje_produkti

  Me kohëzgjatje jashtëzakonisht të gjatë, kohë shkarkimi me kapacitet të plotë, teknologji qelizash me densitet të lartë.

 • 03 detaje_produkti

  Mbrojtje kundër rrjedhjeve për siguri.Performancë e shkëlqyer pa rrjedhje gjatë përdorimit të ruajtjes dhe shkarkimit të tepërt.

 • 04 detaje_produkti

  Dizajni, siguria, prodhimi dhe kualifikimi ndjekin standarde të rrepta të baterive, të cilat përfshijnë CE, MSDS, ROHS, SGS, BIS, ISO të certifikuara.

Ni-MH AAA 1000mah

Specifikim

Specifikim produkti

 • LLOJI:Njëqelizë cilindrike Nikel-Hidrid Metal
 • MODELI:GMCELL – AAA1000mAh 1.2V
Dimensionet diametri 10,5-0,7 mm
Lartësia 44,5-1,5 mm

Performanca e Përgjithshme

Artikulli

Specifikim

Kushtet

Tarifa standarde

100 mA (0,1C)

temperatura e ambientit prej 20±5℃, Lagështia relative: 65±20%

16 orë

Shkarkimi standard

200 mA (0,2C)

ngarkesë standarde, voltazhi përfundimtar është 1.0V

Ngarkimi i shpejtë

500 mA (0,5 C)

temperatura e ambientit prej 20±5℃, Lagështia relative: 65±20%

Shkarkim i shpejtë

500 mA (0,5 C)

ngarkesë standarde, voltazhi përfundimtar është 1.0V

Ngarkesa rrjedhëse

20~50 mA

(0,02C ~ 0,05C)

Ta=-10~45 ℃

Tensioni nominal

1.2 V

Tensioni i qarkut të hapur

≥ 1,25 V

Brenda 1 ore pas karikimit standard

Kapaciteti nominal

1000 mAh

Kapaciteti minimal

≥1000 mAh (0,2C)

Ngarkesa standarde dhe shkarkim standard

≥900 mAh (0,5C)

Ngarkim standard dhe shkarkim i shpejtë

Impedanca e brendshme

≤35mΩ

Brenda 1 ore pas karikimit standard

Shkalla e mbajtjes së tarifave

Shkalla e mbajtjes së karikimit ≥ Kapaciteti nominal 75% (750 mAh)

Ruani një periudhë prej 28 ditësh pas ngarkimit standard, më pas shkarkimi standard (0,2C) në 1,0V

Testi i cikleve

≥ 200 cikle (0,5C)

IEC61951-2:2003 (shih shënimin 2)

Performanca e Mjedisit

Temperatura e ruajtjes

Brenda 1 viti

-20-25℃

Brenda 6 muajve

-20-35℃

Brenda 1 muaji

-20~45℃

Brenda 1 jave

-20~55℃

Temperatura e funksionimit

Tarifa standarde

15 ~ 25 ℃

Karikimi i shpejtë

0~45℃

Shkarkimi

0~45℃

Lagështia e vazhdueshme dhe performanca e nxehtë

Asnjë dëmtim

Ngarkoni plotësisht baterinë në rrymën 0.1C, 33±3℃, 80±5% RH, ruajtja 14 ditë.

Kurba e shkarkimit GMCELL- AAA1000mAh 1.2V

titull_formë

MERRNI MOSTRA FALAS SOT

Ne vërtet duam të dëgjojmë nga ju!Na dërgoni një mesazh duke përdorur tabelën përballë, ose na dërgoni një email.Jemi të lumtur të marrim letrën tuaj!Përdorni tabelën në të djathtë për të na dërguar një mesazh

Lini Mesazhin Tuaj