Bateria kryesore OEM
Prodhuesi me
Profesionalizëm dhe Ekspertizë

Që nga viti 1998, GMCELL ka qenë një specialist kryesor në industrinë e baterive për më shumë se 25 vjet.Me një kapacitet prodhimi mujor prej 20 milionë copë, ne ofrojmë zgjidhje efikase dhe të personalizuara për të siguruar shpërndarje të shpejtë dhe të besueshme.

zhuti1 zhuti2
dizuo1 dizuo2 dizuo3 dizuo4 dizuo5

Produkt
aplikacion

paraardhëse
tjetër
paraardhëse
tjetër

Avantazhet e Kompanisë

Një prodhues profesional dhe i besueshëm i burimeve të baterive, duke ofruarOEM/ODMpër shumë marka të njohura në mbarë botën Një sistem shërbimi pas shitjes pa shqetësime
ad_ikona_1
25+vjet

25 vjet në fushën e baterive me rrënjë të thella.

ad_ikona_2
1500+punëtorët

Fabrika ka më shumë se 1500 punonjës, duke përfshirë 35 inxhinierë R & D dhe 56 anëtarë QC.

ad_icon_3
28,500+Metra katrorë

28500 metra katror sipërfaqe të fabrikës, duke zbatuar në mënyrë rigoroze sistemin ISO9001:2015.

ad_icon_4
100+vende

Janë shërbyer mbi 3000 klientëve që mbulojnë 100 vende, të kualifikuar nga kompanitë kryesore të industrisë në botë.

ad_icon_5
24+orë

Ekipi i shkëlqyer i shërbimit me përgjigje të shpejtë 24-orëshe

Mirë se vini
to
GMCELL
ikonë e mirëseardhjes
rreth nesh

GMCELL

Themeluar në 1998, ne fokusohemi në zonën e baterisë, është një marrëveshje e ndërmarrjeve të teknologjisë së lartë të baterive në zhvillimin, prodhimin dhe shitjen.

Ne jemi të specializuar në prodhimin e baterive, duke përfshirë baterinë alkaline, baterinë e karbonit zinku, baterinë e ringarkueshme NI-MH, baterinë me qelizë me butona, bateritë litium, bateritë polimer liti dhe paketën e baterive të ringarkueshme;Bateritë tona janë të certifikuara me CE, RoHS, SGS, CNAS, MSDS dhe UN38.3.Ekipi ynë i R & D mund të trajtojë dizajne shumë të personalizuara dhe të ofrojë shërbime OEM dhe ODM.

1998

Vendosja në

1500

punëtorët

56

anëtarët e QC

35

Anëtarët e R&D