banner_produkti

Produktet

footer_close

GMCELL me shumicë R03/AAA bateri zink karboni

GMCELL Super R03/AAA Bateri Zink karboni

 • Janë ideale për fuqizimin e pajisjeve profesionale me kullim të ulët, të cilat kërkojnë rrymë konstante për një periudhë të gjatë kohore, si p.sh. telekomandat për televizorin, orët, detektorët e tymit dhe pishtarët, radiot me tranzistor etj.
 • Për të siguruar një nivel të qëndrueshëm cilësie dhe me një garanci bujare 3-vjeçare, ne jemi të përkushtuar të ndihmojmë bizneset si tuajat të kursejnë burime të vlefshme.

Koha e udhëheqjes

MOSTRA

1~2 ditë për daljen e markave për mostër

MOSTRAT OEM

5 ~ 7 ditë për mostrat OEM

PAS KONFIRMIMIT

25 ditë pas konfirmimit të porosisë

Detajet

Modeli:

R03/AAA/UM4

Paketimi:

Mbështjellës me mbështjellje, kartë blister, paketë industriale, paketë e personalizuar

MOQ:

20,000 copë

Jetëgjatësia:

3 vjet

Certifikimi:

CE, ROHS, MSDS, SGS

Marka OEM:

Dizajn Falas i Etiketës dhe paketim i personalizuar

Veçoritë

Karakteristikat e produktit

 • 01 detaje_produkti

  Produktet tona janë të dizajnuara duke pasur parasysh mjedisin dhe nuk përmbajnë plumb, merkur dhe kadmium.Ne i japim përparësi qëndrueshmërisë dhe marrim përgjegjësinë për ndikimin tonë ekologjik.

 • 02 detaje_produkti

  Produktet tona kanë kohë shkarkimi jashtëzakonisht të gjata, duke siguruar që të përfitoni sa më shumë prej tyre pa humbur asnjë kapacitet.

 • 03 detaje_produkti

  Bateritë tona kalojnë një proces rigoroz duke përfshirë projektimin, masat e sigurisë, prodhimin dhe certifikimin.Ky proces ndjek standardet strikte të baterive, duke përfshirë certifikatat si CE, MSDS, ROHS, SGS, BIS dhe ISO.

R03P aaa bateri zink karboni

Specifikim

Specifikim produkti

 • Përshkrim:R03P Bateri pa merkur
 • Sistemi kimik:Zink-Dioksid mangani
 • Tensioni nominal:1.5 V
 • Kapaciteti:360 mah
 • Lartësia nominale:43,3 ~ 44,5 mm
 • Dimensioni nominal:9,5 ~ 10,5 mm
 • Xhaketë:Etiketa PVC;Etiketa me fletë metalike
 • Jetëgjatësia:3 vit
 • Standardi Ekzekutiv:GB8897.2-2005
PAKETË PC/KUTI PCS/CTN SIZE/CNT (cm) GW/CNT (kg)
R03P/2S 60 2160 33,2×25,8×14,7 16.5

Karakteristikat elektrike

Gjendja e ruajtjes

Fillimisht brenda 30 ditëve

Pas 12 muajsh në 20±2℃

Tensioni i qarkut të hapur

1,660~1,725

1,640~1,700

Shkarkim i vazhdueshëm 3.9Ω

Tensioni i pikës fundore: 0.9 V

≥35 min

≥30 min

Shkarkim 3.6Ω 15s/min,24h/d

Tensioni i pikës fundore: 0.9 V

≥200 cikël

≥165 cikël

Shkarkim 5.1Ω 4min/h,8h/d

Tensioni i pikës fundore: 0.9 V

≥85 min

≥70 min

10Ω 1 orë/ditë shkarkim

Tensioni i pikës fundore: 0.9 V

≥160 min

≥130 min

Shkarkim 75Ω 4 orë/ditë

Tensioni i pikës fundore: 0.9 V

≥ 24 orë

≥ 20 orë

Kurba e shkarkimit R03P "AAA".

kurba1
kurba2
kurba3
kurba4
kurba5
titull_formë

MERRNI MOSTRA FALAS SOT

Ne vërtet duam të dëgjojmë nga ju!Na dërgoni një mesazh duke përdorur tabelën përballë, ose na dërgoni një email.Jemi të lumtur të marrim letrën tuaj!Përdorni tabelën në të djathtë për të na dërguar një mesazh

Lini Mesazhin Tuaj