Водечка OEM батерија
Производителот со
Професионализам и стручност

Од 1998 година, GMCELL е водечки специјалист во индустријата за батерии повеќе од 25 години.Со месечен производствен капацитет од 20 милиони парчиња, нудиме ефикасни и приспособени решенија за да обезбедиме брза и сигурна испорака.

жути1 жути2
дизуо1 дизуо2 дизуо3 дизуо4 дизуо5

Производ
апликација

пред
следно
пред
следно
пред
следно
пред
следно
пред
следно

Предности на компанијата

Професионален и сигурен производител на извор на батерии, кој обезбедуваOEM/ODMза многу познати брендови ширум светот Систем за услуги по продажбата без грижи
ad_icon_1
25+години

25 години во областа на батерии со длабоки корени.

ad_icon_2
1500+работници

Фабриката има повеќе од 1500 вработени, вклучувајќи 35 инженери за истражување и развој и 56 членови на КК.

ad_icon_3
28.500+Квадратни метри

28500 квадратни метри фабричка површина, строго спроведувајќи го системот ISO9001:2015.

ad_icon_4
100+земји

Услужени се над 3000 клиенти кои покриваат 100 земји, квалификувани од водечките светски индустриски компании.

ad_icon_5
24+часови

Одличен сервисен тим со 24-часовен брз одговор

Добредојдовте
to
GMCELL
Добредојде_икона
за нас

GMCELL

Воспоставен во 1998 година, ние се фокусираме на областа на батериите, е високо-технолошка компанија за батерии договор за развој, производство и продажба.

Специјализирани сме за производство на батерии, вклучувајќи алкална батерија, цинк-јаглеродна батерија, NI-MH батерија за полнење, батерија со копче, литиумски батерии, литиумски полимерни батерии и батерии за полнење;Нашите батерии се со CE, RoHS, SGS, CNAS, MSDS и UN38.3 сертификат.Нашиот тим за истражување и развој може да се справи со високо приспособени дизајни и да понуди OEM и ODM услуги.

1998 година

Воспостави во

1500

работници

56

членови на КК

35

Членови на истражување и развој

Нашите најнови вести

Гледај Повеќе